Stajnia Horyzont

Znana wcześniej jako Stadnina Koni “U Sołtysa”. Położony tuż nad plażą ośrodek kolonijno-jeździecki. Już samo położenie i przyjemność płynąca z jazdy wierzchem byłyby dla “Horyzontu” wystarczającymi atutami, by skutecznie kusić turystów poszukujących aktywnej i rodzinnej formy wypoczynku. A dzięki poważnej rozbudowie w 2015 roku, powstało tu konne centrum z prawdziwego zdarzenia.

Stajnia Horyzont dysponuje m.in. nowoczesnymi boksami dla koni, siodlarnią krytą halą do ujeżdżania czy kilkoma padokami na świeżym powietrzu. Chętni spróbowania się w skokach mogą ustawić pełnowymiarowy tor z przeszkodami. Naturalnie w ofercie są też zajęcia dla początkujących w temacie (oprowadzanie na lonży, opieka nad koniem).

Gwoździem programu będą jednak wypady w teren oraz wielodniowe rajdy. Stajnia Horyzont systematycznie powiększa swój zwierzyniec o nowe konie, zatem wybór odpowiedniego wierzchowca dla siebie nie powinien przyprawiać o ból głowy. Dodatkową atrakcją dla najmniejszych dzieci będą ozdobne ptaki (oraz zwierzęta gospodarskie) hodowane przez gospodarzy.

Magda Falana
1.01.1970 01:00

Magda Falana
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Nadmorski klub jeździecki, kompleksowo zmodernizowany na początku 2015 r. Stajnia Horyzont swoją ofertą zainteresuje tak zaawansowanych, jak i początkujących miłośników dżokejki. Posiada m.in. nowoczesną stajnię z siodlarnią, krytą halę do ujeżdżania i zewnętrzne padoki. Organizowane są też obozy i kolonie, a miłym dodatkiem jest zwierzyniec z ptakami ozdobnymi.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz