Paintball

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Smutny koniec jednego biznesu turystycznego może stać się początkiem zupełnie nowego, który odniesie sukces. Tak jak stało się choćby w Jarosławcu, gdzie dawno opuszczone i zdewastowane pozostałości po zamkniętym ośrodku wczasowym stały się fundamentem pod intrygująco zaprojektowane pole paintballowe.

Dawne budynki stołówki, domków letniskowych, zarośnięte pole namiotowe i inne obiekty są od 2007 roku areną zażartych walk na kulki z farbą. Na dostępnym terenie, o powierzchni ok. dwóch hektarów, ustawiono również szereg sztucznych przeszkód i osłon. Scenariusze (m.in. eskorta, odbijanie zakładników czy atak/obrona umocnień) oraz koszta paintballowej rozgrywki zależą w największej mierze od możliwości i liczby uczestników (amunicja) nowoczesnej zabawy w wojnę. Ośrodek posiada 30 kompletów strojów i “broni”: masek ochronnych, kombinezonów, markerów.

Gospodarze jarosławieckiego pola paintballowego organizują także kolonie dla dzieci i młodzieży o profilu militarno-survivalowym.

Mini przewodnik

Generalnie paintballowe bitwy toczy się albo w zamkniętych, najczęściej opuszczonych budynkach, albo na otwartym, najlepiej leśnym terenie. Dwuhektarowe pole do gry w Jarosławcu łączy 2 w 1, gdyż powstało w miejscu dawnego ośrodka wczasowego. Do dyspozycji jest kompletny sprzęt dla 30 osób, gospodarze organizują też survivalowo-wojskowe kolonie.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja